Kontakt oss

Velg hvor du vil sende din e-post
Generell e-post
32 83 10 10
Lise Lotte Midthus
Konstituert Daglig leder, Kurskoordinator og regnskapsansvarlig
958 70 094 / 32 83 10 10
lise-lotte@soasenter.no
Nina Pevik
Daglig leder for SOAs kontor i Trondheim og Fagkonsulent
922 85 149 / 32 83 10 10
ninap@soasenter.no
Ragna Berg
Fagkonsulent
951 25 940 / 32 83 10 10
ragna@soasenter.no
Linda Louise Næss
Fagkonsulent
990 23 064 / 32 83 10 10
linda.louise@soasenter.no
Patryk Chesy
Fagkonsulent
911 05 798 / 32 83 10 10
patryk@soasenter.no
Kimberly Reierskog
Kontormedarbeider
32 83 10 10
kimberly@soasenter.no
Line Stenbrenden
Kontormedarbeider og markedsføringsansvarlig
994 38 270 / 32 83 10 10
line@soasenter.no
Marta Bore
Kontormedarbeider
32 83 10 10
marta@soasenter.no
SOA
Senter for Opplæring i Anleggsgartnerfaget
Kobbervikdalen 69
3036 Drammen
Telefon:
Mobil:
E-post:
32 83 10 10
91 13 93 77
admin@soasenter.no
Klikk her for kart til SOA!
Klikk for kart

Klikk her for bussrute fra
Drammen (rute 96)

Har du spørsmål om noen av våre tjenester eller andre kommentarer, vennligst fyll inn skjema og send.

Din kontakt Informasjon (Felter i fet skrift kreves).
Navn :  
Bedrift :  
Adresse :  
Postnr:  
Poststed :  
Telefon :  
Mobil :  
e-post :  
Kommentarer eller spørsmål:
 
Tilbake til toppen av siden  Tilbake til toppen av siden.  Tilbake til toppen av siden